Katalog firm i usług wspierających rozwój eksportu online

Poznaj firmy, które wspierają polskich przedsiębiorców w prowadzeniu internetowej sprzedaży za granicę. To grono doświadczonych ekspertów z całej Polski. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, możesz znacząco poprawić efektywność i zasięg swojej sprzedaży online za granicą. Wyszukaj firmę według kategorii działalności, typu świadczonej usługi lub według nazwy, a następnie skontaktuj się z nią poprzez formularz kontaktowy.

Filtruj według usług

Wyszukaj po nazwie firmy

Wsparcie sprzedaży

Gonito

Gonito to zespół ekspertów z branży e-commerce, który wspiera w obsłudze i skalowaniu sprzedaży.

Sprawdź ofertę
Prawo, finanse, podatki

Ebury

Ebury to międzynarodowy fintech specjalizujący się w usługach finansowych dla MŚP, który posiada status instytucji pieniądza elektronicznego.

Sprawdź ofertę
Prawo, finanse, podatki

Taxology

Taxology zapewnia kompleksowe wsparcie w obszarze podatku VAT firmom z branży e-commerce.

Sprawdź ofertę
Wsparcie sprzedaży

iCEA Group

iCEA Group to międzynarodowa agencja digital marketingu, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu.

Sprawdź ofertę
Integracje i oprogramowanie

BaseLinker

Najbardziej zaawansowany system do zarządzania e-commerce w jednym miejscu. Wspiera rozwoju biznesu, oszczędza czas i pieniądze i poprawia obsługę klienta.

Sprawdź ofertę

Czy chciałbyś / abyś, aby znalazła się tutaj wizytówka Twojej firmy? Zgłoś się do nas, jeśli chcesz być częścią portalu cross-border.pl!

Współpracuj z nami
Logistyka i fullfilment
dpd polska

DPD Polska

Jesteśmy częścią Geopost, jednej z największych międzynarodowych sieci kurierskich, która doręcza codziennie przesyłki na całym świecie.

Sprawdź ofertę
Integracje i oprogramowanie

Droplo

Platforma e-commerce dla B2B, która łączy zweryfikowanych dostawców wysokomarżowych produktów i sprzedawców z całej UE.

Sprawdź ofertę
Logistyka i fullfilment

Terminus Group

Wspieramy przedsiębiorców w zastosowaniu przepisów celnych w handlu międzynarodowym. Wykonujemy eksport i import w Polsce i zagranicą.

Sprawdź ofertę
Integracje i oprogramowanie

Nethansa

Pomagamy zwiększać zyski na marketplace’ach, dostarczając usługi wsparcia sprzedaży oraz zaawansowany system do dynamic pricingu.

Sprawdź ofertę
Logistyka i fullfilment
Paxy Courier

Paxy Courier

Międzynarodowy kurier e-commerce - obsługa logistyczna przesyłek zagranicznych z polskich sklepów internetowych do odbiorców w 20 krajach Europy.

Sprawdź ofertę
Logistyka i fullfilment

GLOBAL24

Obsługa zwrotów i wysyłek zagranicznych dla sklepów internetowych.

Sprawdź ofertę

Najnowsze artykuły

ManoMano

ManoMano – sprzedawaj artykuły DIY na 5 rynkach jednocześnie

Sprzedaż na marketplace

Witaj w świecie DIY! Artykuł, który właśnie zaczynasz czytać, zabierze Cię w podróż po francuskim marketplace ManoMano, gdzie Do It Yourself przekształca się w biznesową możliwość. Odkryj, dlaczego...

CESOP – zasady Centralnego Elektronicznego Systemu Informacji o Płatnościach. Uszczelnienie VAT w e-commerce.

Regulacje prawne

Jednym z celów Komisji Europejskiej jest skuteczne zwalczanie oszustw podatkowych na gruncie podatku VAT, dlatego też stworzenie Centralnego Elektronicznego Systemu Informacji o Płatnościach (CESOP...

Mobilna wersja sklepu internetowego – jak rozwinąć, aby nie stracić zagranicznych klientów?

Sprzedaż przez własny sklep

W erze cyfrowej rewolucji mobilność stała się kluczowym czynnikiem determinującym sukces w e-commerce. Wraz z dynamicznym rozwojem technologii oraz coraz większym udziałem użytkowników korzystający...

Migracja sklepu internetowego – co powinieneś o niej wiedzieć?

Sprzedaż przez własny sklep

W dynamicznym świecie e-commerce ciągłe dostosowywanie się do zmieniających się trendów, technologii i oczekiwań klientów jest kluczowym elementem sukcesu. Zdarza się jednak, że przejście na wyższy...

Jak przygotować firmę do sprzedaży na rynkach DACH? Najważniejsze statystyki!

Marketing

Rynek DACH, w skład którego wchodzi Austria, Niemcy i Szwajcaria zrzesza ponad 94 milionów użytkowników Internetu. Połowa z nich (47 milionów) regularnie robi zakupy poprzez social media (głównie p...

Analiza rynku – ważny fundament w strategii ekspansji

Przygotowanie

Analiza rynku to proces zbierania, porządkowania i analizowania informacji o rynku docelowym. Ma na celu zrozumienie potrzeb i zachowań potencjalnych klientów, a także identyfikację szans i zagroże...