Katalog firm wspierających e-eksporterów

Poznaj firmy, które wspierają polskich przedsiębiorców MŚP w prowadzeniu internetowej sprzedaży za granicę. To grono doświadczonych ekspertów z całej Polski. Specjalizują się w wielu obszarach e-commerce, w tym sprzedaży, integracji systemów e-commerce, obsługą fulfillment i wysyłki zamówień.

Wsparcie sprzedaży

Gonito

Gonito to zespół ekspertów z branży e-commerce, który wspiera w obsłudze i skalowaniu sprzedaży.

sprawdź ofertę
Prawo, finanse, podatki

Ebury

Ebury to międzynarodowy fintech specjalizujący się w usługach finansowych dla MŚP, który posiada status instytucji pieniądza elektronicznego.

sprawdź ofertę
Prawo, finanse, podatki

Taxology

Taxology zapewnia kompleksowe wsparcie w obszarze podatku VAT firmom z branży e-commerce.

sprawdź ofertę
Wsparcie sprzedaży

iCEA Group

iCEA Group to międzynarodowa agencja digital marketingu, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu.

sprawdź ofertę
Integracje i oprogramowanie

BaseLinker

Najbardziej zaawansowany system do zarządzania e-commerce w jednym miejscu. Wspiera rozwoju biznesu, oszczędza czas i pieniądze i poprawia obsługę klienta.

sprawdź ofertę

Czy chciałbyś, aby znalazła się tutaj wizytówka Twojej firmy? Zgłoś się do nas, jeśli chcesz być częścią portalu cross-border.pl!

współpracuj z nami
Logistyka i fullfilment
dpd polska

DPD Polska

Jesteśmy częścią Geopost, jednej z największych międzynarodowych sieci kurierskich, która doręcza codziennie przesyłki na całym świecie.

sprawdź ofertę
Logistyka i fullfilment
Paxy Courier

Paxy Courier

Międzynarodowy kurier e-commerce - obsługa logistyczna przesyłek zagranicznych z polskich sklepów internetowych do odbiorców w 20 krajach Europy.

sprawdź ofertę
Wsparcie sprzedaży

Sales Intelligence

Od 11 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla sektora e-commerce, w tym zajmujemy się wdrażaniem sklepów internetowych (zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym).

sprawdź ofertę
Integracje i oprogramowanie

Droplo

Platforma e-commerce dla B2B, która łączy zweryfikowanych dostawców wysokomarżowych produktów i sprzedawców z całej UE.

sprawdź ofertę
Logistyka i fullfilment

Terminus Group

Wspieramy przedsiębiorców w zastosowaniu przepisów celnych w handlu międzynarodowym. Wykonujemy eksport i import w Polsce i zagranicą.

sprawdź ofertę
Integracje i oprogramowanie

Nethansa

Pomagamy zwiększać zyski na marketplace’ach, dostarczając usługi wsparcia sprzedaży oraz zaawansowany system do dynamic pricingu.

sprawdź ofertę

Najnowsze artykuły

Rejestracja w niemieckim systemie LUCID krok po kroku

Przygotowanie

Rozszerzenie działalności sprzedażowej przedsiębiorcy wiąże się z licznymi formalnościami i obowiązkami. Jednym z kluczowych kroków, które muszą podjąć polscy przedsiębiorcy dostarczający towary na...

Jak skutecznie obsługiwać zwroty międzynarodowe? Wyzwania i rozwiązania

Logistyka

Zwroty w handlu elektronicznym stanowią istotne wyzwanie dla przedsiębiorców, które niekiedy może spędzać sen z powiek. Nie można ich jednak uznawać za całkowicie negatywne zjawisko. Kluczowym elem...

Integracja platformy e-commerce z systemem WMS. Czy warto wdrożyć to rozwiązanie w swojej firmie?

Logistyka

Integracja systemu WMS z platformą e-commerce usprawnia proces pakowania zamówień w sklepie internetowym, umożliwiając pracownikom magazynu bardziej efektywne wykorzystanie potencjału systemu WMS. ...

Jak wdrożyć proces rozliczeń transakcji zagranicznych w sklepie internetowym?

Zarządzanie finansami

Klienci porzucają nawet 70 proc. koszyków podczas zakupów online, m.in. z powodu braku dostępu do ulubionego sposobu płatności. Dostosowując metody transakcji do rynku sprzedaży, pamiętaj jednak, b...

Źródło: freepik.com

Jak przygotować się do sprzedaży na marketplace przy wykorzystaniu platformy numerów GTIN – eProdukty

Sprzedaż na marketplace

Kody GTIN (Global Trade Item Number) to nie tylko unikalna kombinacja cyfr na opakowaniach produktów, ale także kluczowa informacja, która otwiera drzwi do międzynarodowej sprzedaży na platformach ...

rozliczenia na marketplace

Jak zoptymalizować proces rozliczeń transakcji międzynarodowych na platformach marketplace?

Zarządzanie finansami

Małe i średnie firmy z sektora e-commerce, które zaczynają sprzedawać za granicą, zwykle decydują się na współpracę z dużym podmiotem marketplace, np. z Amazonem. Z jednej strony znacznie poszerza ...