Custommerce

Specjalizujemy się w projektowaniu, programowaniu i wdrażaniu kart produktów typu Rich Content do e‑commerce.
Dzięki naszemu wszechstronnemu podejściu, obsługujemy każdego klienta indywidualnie, świadcząc kompleksową, opartą na sprawdzonych procesach pomoc na wszystkich etapach współpracy. Nad projektami czuwa zespół doświadczonych specjalistów: Researcherów, SEO/Content writerów, UX/UI Designerów, Front-end i Back-end Developerów, Project Managerów i Account Managerów.
Wszystkie procesy oraz narzędzia, z których korzysta nasz zespół są dopasowane do specyficznych potrzeb, które charakteryzują marki sprzedające online. To właśnie dzięki temu, produkty naszych Klientów prezentują się atrakcyjniej na tle konkurencji, a dzięki kompletnym informacjom, zawartym na kartach produktowych, kupującym łatwiej jest podejmować decyzje o ich zakupie.
Karty produktów typu Rich Content, które tworzymy, wdrażamy na wielu platformach e‑commerce B2C i B2B, w marketplace’ach i na sklepach producentów.

Poznań

Usługi dostępne w ofercie firmy Custommerce

 • Opracowanie i przygotowanie wzorca karty produktowej typu Rich Content.
 • Analiza strategiczna danego rynku i bezpośredniej konkurencji w oparciu o środowisko digitalowe, opracowanie raportu z rekomendacjami dotyczącymi zakresu działania mogącego wpłynąć na zwiększenie rozpoznawalności marki, ewentualne zmniejszenie bariery wejścia oraz jej wyróżnienie na tle konkurencji.
 • Pełna realizacja kontentowa, włącznie z kreacją materiałów zdjęciowych i video na potrzeby komunikacji online.
 • Przygotowanie (od strony graficznej, treściowej i programistycznej) kart produktów według danych specyfikacji technicznych (niekiedy jeden produkt wprowadzany na kilka platform może być przygotowywany od strony technicznej w różny sposób).
 • Wsparcie wdrożeniowe i audyt powdrożeniowy materiału.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły Custommerce

  Karty produktowe – dlaczego są istotnym narzędziem w sprzedaży online?

  Marketing

  Czy "rich content" sprzedaje? Wielu sceptyków odpowie, że odpowiednio duży budżet reklamowy przekłada się na mierzalny ruch i jest najlepszym sposobem na podniesienie sprzedaży. Jednak w przypadku ...