Paxy Courier

W Paxy realizujemy usługi kurierskie przesyłek zagranicznych z polskich sklepów internetowych do 20 krajów Europy w zakresie dostaw, logistyki zwrotów, wsparcia sprzedaży i contact center. Obsługujemy również pełen zakres fulfillment dla e-commerce.
Od 9 lat zajmujemy się dostarczaniem przesyłek z Polski do krajów europejskich. Oferujemy pełną logistykę - od magazynowania towarów i przyjmowania zamówień, po pakowanie i dostarczanie przesyłek z naszego magazynu bezpośrednio do klientów końcowych za granicą.
Naszym klientom udostępniamy autorski panel kurierski Paxy, do zarządzania towarem na magazynie z możliwością dodawania zleceń, śledzenia przesyłek online, czy monitorowania statusów pobrań. Sklepy internetowe łączymy z systemem kurierskim Paxy poprzez API, a w nim automatyczne tworzenie książek nadawczych i drukowanie etykiet Paxy.
Realizujemy pełną obsługę contact center dla odbiorców przesyłek z zagranicy wraz z obsługą sklepu online naszego klienta e-commerce. Rozmawiamy z kupującymi w ich ojczystym języku, odpisujemy na maile i tłumaczymy treści w ramach współpracy z Paxy.

Dostawa zamówień, Fulfillment, Obsługa zwrotów

Żory

Paxy Courier

Usługi dostępne w ofercie firmy Paxy Courier

1. Usługi kurierskie przesyłek zagranicznych do 20 krajów Europy

Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Chorwacja, Słowenia, Litwa, Łotwa, Estonia, Austria, Niemcy, Szwecja, Dania, Finlandia, Włochy, Francja, Belgia i Luksemburg.

2. Contact Center

Każdego dnia roboczego utrzymujemy kontakt z zagranicznymi klientami Twojego sklepu internetowego. Pozyskujemy również nowych klientów, poprzez obsługę zapytań ofertowych. Nasz przeszkolony zespół native speakerów, obsługuje połączenia telefoniczne oraz e-maile w dedykowanym systemie Contact Center, jednocześnie komunikując się z pracownikami Twojego sklepu w języku polskim. Twój zespół na bieżąco może śledzić nasze działania, a Ty co miesiąc otrzymujesz raport z naszej pracy.

W jakich językach działamy?

 • Czeski
 • Słowacki
 • Węgierski
 • Rumuński
 • Bułgarski
 • Chorwacki
 • Grecki
 • Niemiecki

3. Kompleksowa obsługa zwrotów i reklamacji

Zagraniczny adres do zwrotów

Dzięki zagranicznym magazynom Paxy, przesyłki zwrotne Twoich odbiorców docierają na lokalny adres w danym kraju. Udostępnij adres naszego magazynu w swoim sklepie internetowym i zdobądź zaufanie nowych klientów.

Codzienny transport zwrotów

Każdego dnia wszystkie przesyłki zwrotne transportowane są do polskiego magazynu Paxy, abyś w każdej chwili mógł zlecić ich wysłanie do siedziby swojej firmy.

Zwroty zawsze pod ręka

Masz dostęp do wszystkich swoich zwrotów online i  dowiadujesz się o nich jako pierwszy. Kliknij zlecenie w systemie Paxy, a my wyślemy je tego samego dnia.

4. Autorski system kurierski Paxy

System wysyłkowy Paxy został od początku do końca zaprojektowany i stworzony przez nas, zgodnie z potrzebami naszych klientów e-commerce. Umożliwia komunikowanie się systemów między sobą, na drodze: panel Paxy – sklep internetowy. Nasza aplikacja umożliwia m.in. automatyczne tworzenie listów przewozowych, drukowanie etykiet, śledzenie trackingu przesyłek. Dzięki aplikacji zaoszczędzisz mnóstwo czasu potrzebnego do ręcznego wpisywania danych klientów w panelu wysyłkowym.

5. Integracja API

Jesteśmy zintegrowani z popularnymi platformami sklepowymi, między innymi: Base Linker, Red Cart, IAI Shop, Presta Shop, Magento i wiele innych

6. Marketing

Jak działamy?

 • Zaczynamy od analizy potrzeb Twojego sklepu internetowego
 • Ustalamy cel i plan marketingowy
 • Wdrażamy w życie plan marketingowy
 • Optymalizujemy reklamę, dla osiągnięcia celu

7. Fulfillment

Przyjęcie towaru na magazyn – odbieramy dostawę towaru klienta na nasz magazyn i starannie przyjmujemy produkty. Tworzymy aktualny stan magazynowy.

Magazynowanie – towar jest bezpiecznie przechowywany – czekamy na pierwsze zamówienia Twoich klientów.

Kompletowanie zamówień – nasz magazyn przyjmuje i przygotowuje wszystkie złożone zamówienia do godziny 20:00.

Pakowanie – karton, koperta, a może foliopak? Pakujemy zawsze zgodnie ze standardami naszego klienta.

Dostawa – z fulfillment Paxy dostarczasz produkty klientów najszybciej jak to możliwe, za sprawą naszych kompleksowych usług logistycznym dla e-commerce.

Obsługa zwrotów – dzięki zagranicznym magazynom Paxy, możesz przyjmować zwroty swoich klientów i pozycjonować się jako lokalny sprzedawca online.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły Paxy Courier

  Ostatni kilometr w logistyce cross-border e-commerce. Wszystko o finalnej drodze w łańcuchu dostaw

  Logistyka

  Logistyka międzynarodowa stanowi niemałe wyzwanie dla przedsiębiorców e-commerce działających na rynku europejskim. Jednak to właśnie ostatni etap, z angielskiego last mile jest jednym z najbardzie...