Deltologic

Deltologic to firma wyspecjalizowana w tworzeniu spersonalizowanych narzędzi na Marketplace (Amazon, Allegro, Walmart, eBay, Kaufland itd). Dzięki połączeniu wiedzy technicznej z biznesową, Deltologic opracowało niezliczone i sprawdzone rozwiązania dla małych i średnich podmiotów, przedsiębiorstw z listy Fortune 500 oraz wiodących ośrodków badawczych na całym świecie. Deltologic posiada zespół 20+ inżynierów, dobrze zaznajomionych z Amazonem i innymi Marketplacami, oraz doświadczenie w budowaniu ponad 100 unikalnych rozwiązań i pracy jako konsultanci Amazon SP API & ADs API. Do głównych usług Deltologic należy również tworzenie i utrzymaniu projektów SaaS w ekosystemie Amazona.

Integracje e-commerce, Narzędzie e-commerce

Usługi dostępne w ofercie firmy Deltologic

 • Integracje i wydobywanie danych marketplace – analizujemy rynek, monitorujemy produkty i ich ceny. Integrujemy biznesy z platformami marketplace, synchronizując dane w czasie rzeczywistym.
 • Dedykowany rozwój oprogramowania – tworzymy rozwiązania programistyczne i produkty SaaS zgodnie z konkretnymi potrzebami twojego biznesu, zarządzając wszystkimi codziennymi operacjami z jednego miejsca.
 • Przejście na Amazon SP-API – zmigrujemy twoją aplikację z Amazon MWS do Amazon  SP-API.
 • Automatyzacja pracy i procesów – usprawniamy twoje procesy poprzez automatyzację wszystkich operacji i tak aby biznes nie marnował czasu na monotonne, powtarzalne zadania.
 • Usługi konsultingowe – Skorzystaj z naszych ekspertów podczas konsultacji, gdzie dostarczamy strategiczne wskazówki i dzielimy się naszą wiedzą, aby napędzić rozwój twojego biznesu.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły Deltologic

  Jak gromadzenie i analizowanie informacji wpływają na sukces sprzedaży na Amazon

  Sprzedaż na marketplace

  Gromadzenie i analizowanie danych odgrywają bardzo ważną rolę w sukcesie każdego biznesu, zwłaszcza na konkurencyjnych platformach e-commerce, takich jak Amazon. Ze względu na intensywną konkurencj...

  Największe wyzwania sprzedawców na Amazon oraz jak je pokonać

  Sprzedaż na marketplace

  Stanie się odnoszącym sukcesy sprzedawcą na Amazonie jest marzeniem wielu osób, jednak osiągnięcie tego celu wymaga nie tylko zaangażowania i determinacji, ale również umiejętności pokonywania różn...