GLOBAL24

Zwiększymy konkurencyjność Twojego sklepu za granicą dzięki lokalnym adresom do zwrotów i wysyłek zagranicznych. Dostarczymy paczkę dla Twojego Klienta bądź odbierzemy zwrot lokalnym kurierem w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii oraz Włoszech. Jesteśmy NAJSZYBSZĄ firmą, która dostarcza paczki droga lądową do Wielkiej Brytanii.

Dostawa zamówień, Fulfillment, Obsługa zwrotów

Wrocław

Usługi dostępne w ofercie GLOBAL24

Czym się wyróżniamy ?

 1. ZWROTY ZAGRANICZNE – do 24H zobaczysz informacje o zwrocie w systemie GLOBAL24. Da Ci to możliwość szybkiego zajęcia się zwrotem bądź reklamacją.
 2. LOKALNY ADRES DO WYSYŁEK I ZWROTÓW – wzmocnisz lokalność – Twój zagraniczny Klient otrzyma przesyłkę, jak i nada zwrot na adres w swoim kraju.
 3. LOKALNY KURIER – zbudujesz zaufanie na lokalnym rynku – każdą paczkę doręczy wiodący LOKALNY kurier na danym rynku.
 4. LIDER WYSYŁEK do UK – rozwiniesz swój sklep na kolejnym rynku poprzez wysyłki i zwroty do WIELKIEJ BRYTANII z odprawą celną w cenie.
 5. 24H NIEMCY – wyżej pozycjonujesz się na marketplace, ponieważ paczka do Twojego Klienta w Niemczech dotrze w ciągu 24h z magazynu GLOBAL24.
 6. CENA ALL – przetestujesz nas nawet przy 1 wysyłce czy zwrocie z ceną “ALL IN”. Bez opłat abonamentowych i umów.
 7. WSPARCIE – otrzymujesz własnego OPIEKUNA GLOBAL24, który na co dzień wspiera Cię przy Twoich procesach logistycznych.
 8. GWARANCJA 100 % ZWROTU – otrzymujesz pełną wartość zwrotu, jeśli Twoje zgłoszenie nie zostanie rozwiązanie w ciągu 30 dni.

Naszym celem jest, aby Twój sklep internetowy dzięki naszym rozwiązaniom logistycznym mógł skutecznie konkurować na globalnym rynku e-commerce.

Lubimy dzielić się naszą wiedzą, stąd organizujemy największą konferencję w Polsce na temat cross-border – E-wolucja.pl.

Sprzedajesz za granicę, ale masz problem z obsługą ZWROTÓW zagranicznych? Włącz film poniżej i zobacz jak dzięki naszym zagranicznym adresom wysyłkowym i zwrotnym pomożemy Ci go rozwiązać.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły GLOBAL24

  5 kroków przygotowania skutecznej logistyki na Ukrainę

  Logistyka

  Wejście na ukraiński rynek e-commerce w obliczu aktualnych wydarzeń może wydawać się ryzykowne, ale niesie ze sobą ogromne możliwości. Kluczem do sukcesu jest zrozumienie zarówno lokalnych uwarunko...

  Sprzedaż online do Wielkiej Brytanii w 5 krokach

  Logistyka

  Wraz z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej nastąpiło spore zamieszanie. Choć Brexit pociągnął za sobą szereg zmian w wielu kwestiach, można śmiało stwierdzić, że jedną z najważniejszych,...