Sales Intelligence

Jesteśmy agencją e-commerce oferującą kompleksowe rozwiązania digitalowe, które pomagają klientom osiągnąć sukces w sektorze e-handlu, m.in.: wdrożenia e-commerce, działania performance, social commerce oraz sprzedaż na platformach marketplace – także za granicą. Posiadamy własne zbiory danych, dzięki którym jesteśmy w stanie analizować zachowania i potrzeby konsumentów, a także ścieżki, które podejmują w procesie zakupowym.

Integracje e-commerce, Marketing, Obsługa sprzedaży na Amazon, Reklama PPC, Reklama social media

Gdynia

Usługi dostępne w ofercie firmy Sales Intelligence

 • Marketplace – zadbamy o cały proces wejścia marki na platformy marketplace. Doradzimy i opracujemy skuteczny plan promocji produktów oraz stworzymy dedykowane kampanie reklamowe, które pomogą rozwinąć sprzedaż i dotrzeć do nowych grup kupujących (również na rynkach zagranicznych).
 • Wdrożenia i migracje e-commerce – specjalizujemy się we wdrożeniach platform PrestaShop, Shopware, WooCommerce obejmujących zarówno transakcje B2C, B2B, jak i C2C. Tworzymy również platformy dedykowane pod sprzedaż międzynarodową. Zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie projektu, dbając o płynne i bezproblemowe działanie platformy.
 • Data Driven Media – realizujemy kampanie zasięgowe, wizerunkowe i sprzedażowe na rynkach międzynarodowych (e-mail marketing, reklama natywna, kampanie display, kampanie mobilne, rich media) wykorzystując do tego własne dane.
 • Social Media – tworzymy i optymalizujemy treści w mediach społecznościowych. Efektywnie planujemy kampanie reklamowe w atrakcyjnych dla użytkownika formach i treściach.
 • Analityka – zapewniamy kompleksowe wsparcie w procesie wdrożenia Google Analytics 4. Oferujemy pełną konfigurację wraz z raportami, wykorzystując integracje z Google BigQuery i Looker Studio.
 • Microsoft Ads – uruchomimy kampanie reklamowe w wyszukiwarkach należących do Microsoft, takich jak Bing, Yahoo! i MSM, a także w sieci reklamowej Microsoft Audience Network oraz na stronach partnerów. Działamy na rynku polskim i zagranicznym.
 • Google – łącząc strategię, analitykę i odpowiednie kanały reklamowe wdrażamy kampanie performance na rynkach międzynarodowych, których celem jest zwiększenie sprzedaży w e-commerce. Oferujemy promowanie aplikacji mobilnej, sieć reklamową, zakupy Google, sieć wyszukiwania, reklamy na YouTube.
 • Szkolenia z Google Analytics 4 – prowadzimy szkolenia z GA4, dzięki którym z łatwością skonfigurujesz nową wersję Google Analytics, aby w przyszłości móc podejmować lepsze decyzje biznesowe.
 • Social Commerce – wykorzystujemy potencjał social sellingu w systemie reklamowym Meta, Pinterest oraz LinkedIn publikując posty i przeprowadzając kampanie social ads. Crossujemy zaangażowanie użytkowników pomiędzy różnymi kanałami. Dobieramy grupę docelową do e-biznesu i analizujemy ścieżkę zakupową. Kampanie prowadzimy na rynku polskim i zagranicznym.
 • Nokaut.pl – jesteśmy właścicielami najpopularniejszej porównywarki cenowej w Polsce. Wyświetlimy tam Twoje produkty i zadbamy o kampanie reklamowe.
 • Program Nokaut Partner – umożliwiamy sklepom internetowym w prosty sposób zmonetyzować biznes. Wyświetlamy produkty sklepu na blogach lub kanałach YouTube tematycznie powiązanych z branżą, dzięki temu dodatkowo można dotrzeć do potencjalnych kupujących, zainteresowanych danym produktem.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły Sales Intelligence

  Rozpocznij sprzedaż na Allegro.cz! Jak reklamować się na czeskim rynku?

  Marketing

  Wejście Allegro na czeski rynek otworzyło nowe możliwości dla polskich sprzedawców. Działając na allegro.cz masz szansę pozyskać zupełnie nowych klientów i znacząco zwiększyć swoją sprzedaż.

  Jak z powodzeniem wkroczyć na brytyjski rynek marketplace?

  Sprzedaż na marketplace

  Wielka Brytania, jako jeden z najważniejszych rynków e-commerce, stanowi atrakcyjną przestrzeń dla przedsiębiorców dążących do rozszerzenia swojej obecności online. Jednak kluczem do sukcesu przed ...

  Budowanie przewagi konkurencyjnej w niemieckim e-commerce krok po kroku

  Przygotowanie

  Dla polskich sprzedawców, którzy chcą wejść na niemieci rynek e-commerce, kluczowe jest zrozumienie dynamiki konkurencji i znalezienie sposobów na wyróżnienie się. W tym artykule omówimy, jak przep...