Sales Intelligence

Jesteśmy agencją e-commerce oferującą kompleksowe rozwiązania digitalowe, które pomagają klientom osiągnąć sukces w sektorze e-handlu, m.in.: wdrożenia e-commerce, działania performance, social commerce oraz sprzedaż na platformach marketplace – także za granicą. Posiadamy własne zbiory danych, dzięki którym jesteśmy w stanie analizować zachowania i potrzeby konsumentów, a także ścieżki, które podejmują w procesie zakupowym.

Integracje e-commerce, Marketing, Obsługa sprzedaży na Amazon, Reklama PPC, Reklama social media

Gdynia

Usługi dostępne w ofercie firmy Sales Intelligence

 • Marketplace – zadbamy o cały proces wejścia marki na platformy marketplace. Doradzimy i opracujemy skuteczny plan promocji produktów oraz stworzymy dedykowane kampanie reklamowe, które pomogą rozwinąć sprzedaż i dotrzeć do nowych grup kupujących (również na rynkach zagranicznych).
 • Wdrożenia i migracje e-commerce – specjalizujemy się we wdrożeniach platform PrestaShop, Shopware, WooCommerce obejmujących zarówno transakcje B2C, B2B, jak i C2C. Tworzymy również platformy dedykowane pod sprzedaż międzynarodową. Zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie projektu, dbając o płynne i bezproblemowe działanie platformy.
 • Data Driven Media – realizujemy kampanie zasięgowe, wizerunkowe i sprzedażowe na rynkach międzynarodowych (e-mail marketing, reklama natywna, kampanie display, kampanie mobilne, rich media) wykorzystując do tego własne dane.
 • Social Media – tworzymy i optymalizujemy treści w mediach społecznościowych. Efektywnie planujemy kampanie reklamowe w atrakcyjnych dla użytkownika formach i treściach.
 • Analityka – zapewniamy kompleksowe wsparcie w procesie wdrożenia Google Analytics 4. Oferujemy pełną konfigurację wraz z raportami, wykorzystując integracje z Google BigQuery i Looker Studio.
 • Microsoft Ads – uruchomimy kampanie reklamowe w wyszukiwarkach należących do Microsoft, takich jak Bing, Yahoo! i MSM, a także w sieci reklamowej Microsoft Audience Network oraz na stronach partnerów. Działamy na rynku polskim i zagranicznym.
 • Google – łącząc strategię, analitykę i odpowiednie kanały reklamowe wdrażamy kampanie performance na rynkach międzynarodowych, których celem jest zwiększenie sprzedaży w e-commerce. Oferujemy promowanie aplikacji mobilnej, sieć reklamową, zakupy Google, sieć wyszukiwania, reklamy na YouTube.
 • Szkolenia z Google Analytics 4 – prowadzimy szkolenia z GA4, dzięki którym z łatwością skonfigurujesz nową wersję Google Analytics, aby w przyszłości móc podejmować lepsze decyzje biznesowe.
 • Social Commerce – wykorzystujemy potencjał social sellingu w systemie reklamowym Meta, Pinterest oraz LinkedIn publikując posty i przeprowadzając kampanie social ads. Crossujemy zaangażowanie użytkowników pomiędzy różnymi kanałami. Dobieramy grupę docelową do e-biznesu i analizujemy ścieżkę zakupową. Kampanie prowadzimy na rynku polskim i zagranicznym.
 • Nokaut.pl – jesteśmy właścicielami najpopularniejszej porównywarki cenowej w Polsce. Wyświetlimy tam Twoje produkty i zadbamy o kampanie reklamowe.
 • Program Nokaut Partner – umożliwiamy sklepom internetowym w prosty sposób zmonetyzować biznes. Wyświetlamy produkty sklepu na blogach lub kanałach YouTube tematycznie powiązanych z branżą, dzięki temu dodatkowo można dotrzeć do potencjalnych kupujących, zainteresowanych danym produktem.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły Sales Intelligence

  Jak dostosować ofertę do klienta na rynku niemieckim? Różnice kulturowe i konsumenckie

  Przygotowanie

  Niemiecki rynek e-commerce jest jednym z najbardziej rozwiniętych w Europie. Platformy takie jak Amazon.de, Ebay.de i Kaufland.de oferują ogromne możliwości. Ale jak zacząć sprzedawać na niemieckic...