Neadoo

Neadoo Digital to agencja SEO/SEM dostarczająca najlepsze rozwiązania marketingowe dla firm, które chcą odnieść sukces na rynkach zagranicznych. Nasi klienci doceniają nas za indywidualne podejście, zaangażowanie w projekt oraz przede wszystkim policzalne efekty prac. Nie boimy się wyzwań dlatego nasze portfolio, oprócz działań na rynkach europejskich, amerykańskim, kanadyjskim czy australijskim, obejmuje także kraje bardziej niszowe, jak Tajlandia. Stawiamy na partnerskie podejście, transparentność działań oraz wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań AI, które w połączeniu z know how doświadczonych specjalistów zapewniają przewagę prowadzonym przez nas projektom.

Analiza potencjału sprzedażowego, Marketing, Reklama PPC, Reklama social media, SEO

Poznań

Usługi dostępne w ofercie firmy Neadoo Digital

  • Pozycjonowanie zagraniczne – kluczowy element strategii marketingowej dla firm, które pragną osiągnąć sukces na międzynarodowych rynkach. Posiadamy bogate doświadczenie w SEO na UK, Niemcy, USA, Kanadę, Hiszpanię, Włochy, Francję, Czechy i wiele innych krajów. Doskonale znamy specyfikę tych krajów i charakterystyczne niuanse, dzięki którym jesteśmy w stanie optymalnie zaplanować strategię oraz dobrać rozwiązania służące jej realizacji. Analizujemy potencjał, konkurencję, praktyki stosowane w danej branży i uczciwie rozmawiamy z Tobą o postępach i wykonanych pracach na każdym etapie współpracy.
  • Pozycjonowanie e-commerce – do pozycjonowania sklepów podchodzimy globalnie a nie wybiórczo. Nie musisz się więc martwić, że optymalizacji zostanie poddanych tylko kilka kategorii czy produktów.
  • Google Ads –  skuteczne kampanie płatne w Google i na YouTube. Nawet niewielkie budżety przekuwamy w efekty, dzięki doborowi najlepszych rozwiązań reklamowych dostosowanych do specyfiki Twojej działalności.
  • Facebook Ads – dzięki Facebook Ads dotrzemy do Twoich klientów w social mediach. Liczba użytkowników Facebooka w Polsce wynosi aż 24 mln,  a na całym świecie ponad 2,8 miliarda – to potencjał, którego nie można ignorować.
  • Microsoft Advertising – system, dzięki któremu Twoje reklamy pojawią się w Bing, Yahoo czy DuckDuckGo. Mniejsza konkurencja oraz szansa na dotarcie do zupełnie nowych użytkowników.
  • Link building – linki to nieodłączny element strategii SEO. Pomagamy naszym klientom w zakupie linków zagranicznych, które oprócz wartości technicznej stanowią także dodatkową reklamę na wartościowych stronach internetowych.
  • Audyty – potrzebujesz analizy? Wskazówek? Weryfikacji strategii? Wykonujemy zarówno audyty SEO jak i PPC, dzięki którym wyeliminujesz błędy ze swoich działań.
  • Konsultacje – potrzebujesz wsparcia z zakresu SEO/SEM ale nie interesują Cię długofalowe umowy? Skorzystaj z naszych konsultacji i miej dostęp do najlepszej wiedzy wtedy, kiedy tego potrzebujesz.
  • Analityka – szkolimy z GA, konfigurujemy niestandardowe cele i konwersje, a wszystko po to, aby każda usługa była w pełni policzalna.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.