iCEA Group

iCEA Group to międzynarodowa agencja digital marketingu, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu. Dzięki biznesowemu podejściu do pozycjonowania stron internetowych realizuje strategie, które bezpośrednio przekładają się na realizację celów sprzedażowych klientów.
Od 2007 roku z sukcesem działa w obszarach: SEO, SXO, SEM, UX/UI i Content Marketingu. Dysponuje największym działem technicznym w Polsce, liczącym ponad 400 pracowników, ekspertów SEO z wieloletnim doświadczeniem. Firma rozwija się także poza granicami Polski, gdzie z powodzeniem realizuje projekty w USA i Azji.
iCEA Group od lat wspiera znane marki jak: Romet, Viessmann, PZU, Orange, Bielenda, Sneaker Peeker, nokaut.pl, epaka.pl, 123 Łazienka, Lou, Gerda, merlin.pl i wiele innych.

Analiza potencjału sprzedażowego, Copywriting / content, Marketing, Reklama PPC, Reklama social media, SEO

Poznań

Produkty i usługi dostępne w ofercie iCEA Group

SEO – dysponujemy największym działem wykonawczym w Polsce a w naszych strukturach znajdziesz najlepszych ekspertów SEO w kraju jak i za granicą. Dzięki międzynarodowym oddziałom pozycjonujemy firmy w Polsce jak i na arenie międzynarodowej.

 • Link building – klientom, którzy dysponują wewnętrznym działem SEO proponujemy ofertę link buildingu. Dzięki potężnemu zapleczu linków możemy zapewnić ruch na domenach do wysokich jakościach w najlepszej cenie.
 • CRO – nie ma marketingu bez analityki. Dysponujemy ekspertami ds. analityki internetowej, dzięki czemu pomagamy zrozumieć ruch na stronie klienta, zaplanować jego podróż po witrynie i zapewnić najlepszą użyteczność jego strony internetowej.
 • SXO – nasi specjaliści SEO nieustannie rozwijają swoje umiejętności UX, dlatego wszelkie działania SXO oparte są o bieżące standardy user experience.
 • ADS – dzięki zespołowi ponad 300 specjalistów, zapewniamy kompleksową obsługę Performance sklepów i stron internetowych. Niezależnie, czy potrzebujesz kampanii reklamowej w Google, na Facebooku czy marketplace nasz zespół przygotuje dla Ciebie kompletną kampanię dostosowaną do Twojego biznesu.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły iCEA Group

  Kampanie reklamowe Amazon Ads – co warto o nich wiedzieć?

  Marketing

  Promowanie marki za granicą to nie lada wyzwanie. Trudnością jest nie tylko dostosowanie oferty do odmiennych potrzeb odbiorców, ale też wybór kanału, który pozwoli firmie uzyskać satysfakcjonujące...

  Jak stworzyć i zoptymalizować zagraniczną kampanię PPC?

  Marketing

  Reklamy PPC to jeden z najczęściej wybieranych sposobów promowania marki w Internecie. Ich kluczową zaletą jest duża uniwersalność zastosowania, gdyż kampanię możesz wdrożyć zarówno w swoim kraju, ...

  Wybór i rejestracja domeny dla zagranicznego sklepu internetowego

  Sprzedaż przez własny sklep

  Coraz więcej sklepów internetowych otwiera się na działalność zagraniczną. Aby kompleksowo zadbać o swój biznes za granicą, musisz zacząć od podstaw. Priorytetem powinien być więc wybór domeny dla ...