ASB Group

ASB Group działa na rynku od 2002 roku, pomagając klientom bezpiecznie inwestować i rozwijać swój biznes. Na ich sukces pracuje zespół ponad 350 pracowników wyspecjalizowanych w świadczeniu usług dla wymagających klientów. Posiadamy 7 nowoczesnych biur w 4 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Pracujemy na nowoczesnych systemach, tworzymy dedykowane, interdyscyplinarne zespoły projektowe. Wspiera nas technologia, ale napędzają ją nasi ludzie. Kładziemy duży nacisk na jakość świadczonych usług, co może potwierdzić ponad 1000 zadowolonych klientów. Pracujemy międzynarodowo, z uwzględnieniem specyfiki oraz lokalnych uwarunkowań. Nasi klienci pochodzą z ponad 40 krajów.

Inne podatki, cło, Księgowość, Lokalny adres, Rejestracja i rozliczenia VAT

Warszawa, Wrocław, Toruń, Płock, Praga, Bratysława, Budapeszt

ASB Group

Usługi dostępne w ofercie firmy ASB Group

Rejestracja / derejestracja VAT – Przekazujemy szczegółowe informacje dotyczące wymaganej dokumentacji, kontrolujemy poprawność dokumentów rejestracyjnych, przygotowujemy i składamy formularze oraz wnioski zgodnie z procedurami obowiązującymi w poszczególnych krajach, a także zapewniamy pełną obsługę korespondencji z lokalnymi organami podatkowymi.

Rejestracja VAT na potrzeby OSS lub IOSS –  ASB Group wspiera proces rejestracji na potrzeby procedur OSS lub IOSS w regionie CEE: Polska, Czechy, Słowacja i Węgry – przygotowanie niezbędnej dokumentacji, kompleksowe rozliczanie podatku, przygotowywanie wniosków o rozliczenie zwrotu VAT.

Rozliczenia i składanie deklaracji VAT – W ramach usług VAT Compliance ASB Group zapewnia kalkulację należnego podatku VAT, wypełnianie i składanie deklaracji miesięcznie, kwartalnie lub rocznie – zgodnie z lokalnymi przepisami i procedurami, a także przygotowywanie obowiązkowych plików kontrolnych SAF-T/JPK wymaganych przez instytucje podatkowe.

Doradztwo w zakresie sprzedaży wysyłkowej – Doradztwo w zakresie wyboru optymalnego modelu rejestracji i rozliczania VAT od e-sprzedaży do klientów zagranicznych, wsparcie we właściwym ujęciu stawek VAT, zapewnienie zgodności wystawianych faktur sprzedaży z lokalnymi przepisami.

Wsparcie podczas kontroli podatkowych – Zapewniamy profesjonalne wsparcie w trakcie działań kontrolnych z zakresu VAT, a także pomoc w sytuacji postępowania przed organami podatkowymi.

Międzynarodowy VAT Compliance kompleksowa usługa obejmująca profesjonalne wsparcie podczas procesu rejestracji do celów VAT/VAT-UE, prowadzenie rejestrów, przygotowanie oraz wysyłka deklaracji podatkowych, pomoc w uzyskaniu zwrotu VAT oraz doradztwo podczas czynności sprawdzających, kontroli  i postępowań podatkowych.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły ASB Group

  CESOP – zasady Centralnego Elektronicznego Systemu Informacji o Płatnościach. Uszczelnienie VAT w e-commerce.

  Regulacje prawne

  Jednym z celów Komisji Europejskiej jest skuteczne zwalczanie oszustw podatkowych na gruncie podatku VAT, dlatego też stworzenie Centralnego Elektronicznego Systemu Informacji o Płatnościach (CESOP...

  Dyrektywa DAC7 – wyjaśniamy, na czym polegają obowiązki dla operatorów platform cyfrowych

  Regulacje prawne

  DAC7 to głośna dyrektywa Unii Europejskiej, nakładająca nowe obowiązki sprawozdawcze na operatorów platform cyfrowych, w tym platform marketplace, za pośrednictwem których oferowane są towary i usł...

  Numer EORI i deklaracja INTRASTAT– czym są i jak je uzyskać?

  Regulacje prawne

  W dzisiejszych czasach podmioty prowadzące działalność gospodarczą mogą realizować transakcje nie tylko z krajami Unii Europejskiej, lecz także z krajami trzecimi. W przypadku transakcji z podmiote...