SEOgroup

W SEOgroup od 2008 roku zwiększamy przychody firm w całej Europie z wykorzystaniem marketingu internetowego. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za osiągnięcie wspólnie ustalonych celów. Wykorzystując zaawansowane narzędzia, pomagamy naszym Klientom dotrzeć do ich grup docelowych we właściwym miejscu oraz czasie, uwzględniając pełną ścieżkę konsumenta.

Dotychczasowe realizacje przyniosły nam nominacje w renomowanych konkursach, takich jak European Search Awards oraz Global Search Awards. Zajęliśmy również drugie miejsce w kategorii Best Global Small Integrated Search Agency w konkursie Global Search Awards 2021, co dowodzi, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji tego typu na świecie. Dodatkowo, w 2023 roku zostaliśmy uhonorowani tytułem Agencji Digital Roku według prestiżowego raportu Media & Marketing.

Nasze osiągnięcia są wynikiem nie tylko naszego profesjonalizmu, ale również pasji, innowacyjności i nieustannego dążenia do japońskiej doskonałości w zgodzie z filozofią Kaizen カイゼン.

Analiza konkurencji, Analiza potencjału sprzedażowego, Copywriting / content, Marketing, Narzędzie e-commerce, Obsługa klienta zagranicznego, Reklama PPC, Reklama social media

Gdynia

SEOgroup

Usługi dostępne w ofercie firmy SEOgroup

Zaufaj naszemu doświadczeniu w prowadzeniu działań digital marketingowych – zaplanujemy je za Ciebie!

 • Działamy kompleksowo i w oparciu o pełne customer journey. W naszych strategiach uwzględniamy wszystkie kanały marketingowe, bazując na ich możliwościach technicznych, skuteczności, dostosowaniu do danej branży oraz możliwościach dotarcia do Twoich Klientów.
 • SEO360® – To pierwsza i jedyna taka usługa w Europie, zapewniająca najwyższą jakość w zakresie działań SEO, wyróżniająca się na tle innych dostępnych usług na rynku, takich jak standardowe SEO czy SXO. Nasza oferta łączy wszystkie kluczowe komponenty niezbędne do osiągnięcia realnego sukcesu Twojej firmy na każdym etapie jej rozwoju. Co to oznacza? Przed rozpoczęciem współpracy opracowujemy szczegółową, wielowymiarową strategię, uwzględniającą pogłębioną analizę rzeczywistych potrzeb konsumentów, zapewniającą trafność i skuteczność naszych działań. Co więcej – gwarantujemy osiągnięcie konkretnych efektów, takich jak wzrost ruchu na stronie, przychodów lub liczby leadów. Co istotne, nawet po zakończeniu współpracy, utrzymujemy pozyskane linki, co zapewnia długotrwałe efekty naszych działań. Dodatkowo oferujemy także możliwość prowadzenia działań w ramach jednej umowy dla wszystkich krajów europejskich.
 • Reklama w Google – To propozycja marketingowa dla każdego, kto liczy na skuteczną kampanię reklamową z wykorzystaniem działań sponsorowanych w wynikach wyszukiwania, a także w wielu innych miejscach w internecie – na przykład na popularnych portalach, odwiedzanych codziennie przez dziesiątki tysięcy użytkowników, Gmailu czy YouTubie.
 • Reklama na Facebooku i Instagramie – Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie kampanie, dzięki którym zwiększysz rozpoznawalność swojej marki i dotrzesz do swojej grupy odbiorców.
 • Reklama na YouTube – Stworzenie atrakcyjnego wideo reklamowego może przyciągnąć uwagę tysięcy, a nawet milionów użytkowników. Stwórz ciekawe wideo reklamowe, a my sprawimy, że zobaczą je tysiące, a nawet miliony użytkowników.
 • Audyty kont reklamowych – Zleć nam audyt swojego konta reklamowego i odkryj, jak możemy wspólnie wznieść Twoje kampanie na wyższy poziom.
 • Konfiguracja analityki internetowej – Nasz zespół specjalistów zadba o to, abyś zawsze miał dostęp do pełnego obrazu Twojego biznesu w internecie. Dzięki zaawansowanej analityce poznasz swojego Klienta jak nikt inny – dowiesz się, jakie produkty przyciągają jego uwagę oraz które działania marketingowe przynoszą najlepsze efekty.
 • Content marketing – Tworzymy teksty, dzięki którym nie tylko możliwe będzie pozyskanie wartościowych linków zewnętrznych od znaczących portali, ale również budowanie wizerunku Twojej marki wśród użytkowników Internetu.
 • Audyty SEO/UX – Zanim przystąpimy do pracy nad wzmocnieniem wartości i pozycji Twojej strony internetowej, musimy dobrze ją poznać. Przyczynią się do tego rzetelne audyty SEO oraz UX, dzięki którym możliwe będzie odnalezienie wszelkich nieprawidłowości.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły SEOgroup

  Jak przygotować firmę do sprzedaży na rynkach DACH? Najważniejsze statystyki!

  Marketing

  Rynek DACH, w skład którego wchodzi Austria, Niemcy i Szwajcaria zrzesza ponad 94 milionów użytkowników Internetu. Połowa z nich (47 milionów) regularnie robi zakupy poprzez social media (głównie p...

  Kryteria dostosowania strony internetowej do sprzedaży w UK – Twoja checklista!

  Sprzedaż przez własny sklep

  Marzysz o rozpoczęciu sprzedaży w Wielkiej Brytanii? Według International Trade Administration spośród trzech najpopularniejszych sektorów wyróżniamy tutaj m.in. modę, elektronikę i zabawki. Zanim ...