Romicore

Cross-border to strategiczny krok w rozwoju e-commerce. Ekspansja na nowe rynki jest obecnie w zasięgu każdego sprzedawcy internetowego, a nie tylko dużych przedsiębiorstw z wielomilionowym kapitałem. Wszystko jest możliwe dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, pozwalającym na przełamanie podstawowych barier związanych z logistyką, zarządzaniem sprzedażą i marketingiem. Jesteśmy agencją, która kompleksowo zajmuje się wdrożeniem danego biznesu na rynki zagraniczne. W ramach naszych kompetencji:
- doradzamy na etapie budowania strategii, wyboru partnerów logistycznych i operatorów płatności,
- budujemy dedykowane sklepy z tłumaczeniem na dany rynek,
- projektujemy i budujemy strukturę ruchu w sklepach internetowych zgodnie z trendami na wybranym rynku,
- realizujemy kampanie za pomocą efektywnych narzędzi reklamowych: Google, Glami, Sklep, Heureka, etc.
- działamy na zagranicznych marketplace, np. Allegro.CZ, Pigu
- prowadzimy komunikację w social mediach klienta na poszczególnych rynkach
- pomagamy rozwinąć sprzedaż na rynkach: czeskim, słowackim, litewskim, rumuńskim

Copywriting / content, Integracje e-commerce, Marketing, Reklama PPC, Reklama social media

Białystok

romicore

Usługi dostępne w ofercie firmy Romicore

  • Integracje – w zakresie naszych kompetencji są integracje systemów ERP ze sklepem www, Baselinkerem, marketplaceami, zewnętrznymi dostawcami i systemami.
  • Web Development – tworzymy strony i sklepy internetowe od podstaw, edytujemy i dostosowujemy maski, przygotowujemy sklep „pod klucz”, tworzymy dedykowane Landing Page.
  • Performance – wdrażamy, prowadzimy i optymalizujemy działania mające na celu wygenerowanie ruchu na sklepie bądź stronie www. Główne obszary to Google Ads, Meta Ads, Email marketing, Marketing Automation, działania PPC, porównywarki, afiliacja itp. Wybór kanałów ruchu dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych klientów .
  • Design – dzięki własnemu działu graficznemu zaspokajamy potrzeby naszych klientów w przygotowywaniu wszelkich kreacji graficznych i video wykorzystywanych w działania marketingowych.
  • Content/Copywriting – tworzymy dedykowany content do komunikacji w social mediach, na stronie www, przygotowujemy opisy produktów w sklepie www, opracowujemy indywidualne publikacje na potrzeby naszych klientów.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.