Linker Cloud

Linker Cloud oferuje kompleksowe usługi z zakresie fulfillmentu dla branży e-commerce oraz spółek D2C. Rozwiązanie zostało przygotowane z myślą o firmach, które chcą rozwinąć swoją działalność i dotrzeć do nowych klientów na rynkach europejskich, ale wolą przekazać realizację procesów logistycznych w ręce zewnętrznych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Cross-dock, Dostawa zamówień, Fulfillment, Integracje e-commerce, Obsługa sprzedaży – inne marketplace, Obsługa sprzedaży na Amazon, Obsługa sprzedaży na Ebay, Obsługa zwrotów, Platforma e-commerce

Warszawa

Linker Cloud

Linker Cloud upraszcza złożony proces realizacji zamówień, umożliwiając dostęp do sieci partnerów logistycznych w całej Europie. W ten sposób firma łączy marki ze stale rosnącą siecią magazynów (lokalizacje głównie w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Niemczech, Polsce, Słowacji, Czechach, Rumunii i Francji) wyposażonych w dedykowane oprogramowanie do kompleksowego zarządzania wszystkimi aspektami procesu – od momentu zakupu, aż po szybkie dostarczenie zamówienia pod drzwi konsumenta.

Dodatkowo, firma oferuje wiodące autorskie rozwiązanie z zakresu Order Management System, sprawdzone przez liderów branży, pozwalające na ponad 30% optymalizację kosztów logistycznych, w pełni skuteczną obsługę reklamacji oraz całkowitą eliminację błędów związanych z pracą na magazynie. Dodatkowo, klienci Linker Cloud mogą skorzystać z wbudowanej sieci ponad 150 integracji z marketplace, systemami ERP czy kurierami. 

Produkty i usługi dostępne w ofercie Linker Cloud

 • Fulfillment

Tworzymy wirtualny most łączący świat e-commerce z branżą logistyczną. Automatyzujemy procesy związane zarówno z wysyłką, jak i z kompleksowym procesem obsługi zamówień.. Z pomocą Linker Cloud firmy e-commerce świadczące usługi na kilku rynkach międzynarodowych mogą przekazać wszystkie kwestie związane z logistyką w ręce profesjonalistów, a same skupić się na dalszym rozwoju biznesu.

Nasi doświadczeni specjaliści zajmą się całą ścieżką podróży paczki: od magazynowania po ostateczną dostawę do klienta końcowego.
Linker Cloud to Intuicyjny i inteligentny system dostępny 24/7 dla Twojego biznesu online – pozwalający skalować się globalnie, jednocześnie działając lokalnie, zapewniając kompleksową usługę realizacji zamówień w całej Europie, wzbogaconą o mnóstwo bezpłatnych integracji i bezkosztowe wsparcie.

Z Linker Cloud zyskujesz  właściwie natychmiastowy dostęp do lokalnych magazynów i miejscowe wsparcie logistyki zwrotnej, oraz przejrzystość całego procesu – od sprawdzania zapasów po zaawansowane raportowanie dzięki dostępowi do platformy działającej 24/7.

 • OMS

Pomagamy eCommerce, dystrybutorom i magazynom 3PL we wdrażaniu najszybszego i najbardziej opłacalnego sposobu wysyłania produktów do klientów za pomocą jednego narzędzia – nowoczesnego systemu zarządzania zamówieniami.

Nasze oparte na chmurze oprogramowanie do zarządzania całym procesem posprzedażowym obsługuje 500 000 zamówień w Europie. Dołącz do ich grona i przekonaj się, że właściwie zaopiekowana logistyka może być naprawdę łatwa, niezależnie od skali przetwarzanych zamówień.

 • WMS

Czerp z nieskończonych możliwości, jakie daje monitorowanie i zarządzanie operacjami magazynowymi, oraz zdecydowana poprawa wydajności magazynu przy jednoczesnym zredukowaniu ponoszonych wcześniej kosztów.

Dzięki ścisłej integracji z OMS Linker, nasz system WMS stanowi kompletne rozwiązanie dla operatorów logistycznych i 3PL. Dzięki temu rozwiązaniu pozwolisz swojemu biznesowi na:

 • wydajniejsze przyjmowanie dostaw;
 • skuteczną i bezbłędna kompletację zamówień;
 • ich szybsze przetwarzanie;
 • bezbłędną realizację;
 • oraz znacznie wyższą wydajność magazynu.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły Linker Cloud

  zrównoważone pakowanie

  Zrównoważone pakowanie produktów: dobre eko praktyki

  Logistyka

  Żyjemy w czasach, w których zadbanie o zrównoważony rozwój jest niezwykle ważne, zarówno z punktu widzenia samym kupujących online, jak i całej branży e-commerce. Z jednej strony, zauważalny od lat...

  UX logistyka cross border

  UX w logistyce: czego pragną kupujący online?

  Logistyka

  Rynek e-commerce wciąż się rozwija - a wraz z nim, zarówno konkurencja, jak i... oczekiwania konsumentów. Zadowolenie klienta końcowego jest kluczowe z punktu widzenia sklepu internetowego: sprawia...