Get Noticed Agency

Get Noticed Agency to certyfikowana agencja digital marketingu, specjalizująca się w realizacji kampanii marketingowych, których celem jest skalowanie przychodów z biznesów, budowanie świadomości na temat marki oraz ekspansja na rynki zagraniczne. Profesjonalizm oraz wysoką jakość usług Get Noticed Agency docenili giganci branży reklamowej. Google uznał markę za jedną z 3% najlepszych agencji Google Ads w Polsce (Google Premier Partner), a także za jedną z dziesięciu firm w Polsce, dedykowanych dla współpracy przy ekspansji zagranicznej. Get Noticed Agency zostało także docenione przez Facebook (Meta Business Partner) i Microsoft (Microsoft Advertising Certified Professional).

Marketing, Reklama PPC, Reklama social media, SEO

Poznań

get noticed agency

Usługi dostępne w ofercie Get Noticed Agency

Get Noticed Agency od kilku lat wspiera przedsiębiorców w realizacji celów biznesowych. Wysoka jakość obsługi klienta oraz kompleksowa oferta sprawiają, że z usług agencji korzystają zarówno duże i znane marki, jak i aspirujące do tego miana sklepy e-commerce.

  1. Kampanie Google Ads – Jesteśmy jedną z 3% najlepszych agencji Google Ads w Polsce, posiadamy status Google Premier Partner. Zrealizujemy skuteczne kampanie w środowisku Google, jak i YouTube.
  2. Kampanie Social Ads – Pomożemy Twojej firmie dotrzeć do klientów i zbudować świadomość na temat Twoich produktów dzięki reklamie w środowiskach: Facebook, LinkedIn, Instagram, Pinterest, TikTok.
  3. Kampanie Microsoft Ads – Kampanie w wyszukiwarkach Bing, DuckDuckGo, Yahoo, dzięki którym dotrzemy do ok. 10% polskich internautów, którzy statystycznie chętniej korzystają z ofert zaprezentowanych w reklamie!
  4. SEO – Wspieramy w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarkach. Odpowiednio dostosujemy Twoją stronę, przygotujemy treści i zadbamy o linkowanie, które poprawi widoczność Twojej firmy w sieci.
  5. Social Media – Poprowadzimy dla Ciebie strony społecznościowe, tak by przykuwały uwagę Twoich odbiorców i budowały społeczność wokół Twojej marki.
  6. Grafika reklamowa – Nasz zespół grafików przygotuje dla Ciebie grafiki reklamowe, materiały drukowane, a nawet opracuje cały branding i szablony do postów!
  7. Tworzenie stron www – Przygotujemy dla Ciebie w pełni funkcjonalną i dostosowaną do Twoich potrzeb stronę internetową. Zadbamy o to, by strona korzystała z najlepszych rozwiązań technicznych, była dostosowana pod kątem UX oraz analityki internetowej.
  8. Analityka internetowa – Wdrożymy dla Ciebie narzędzia, które będą zbierać poprawne dane na temat odbiorców Twojej witryny. Zaimplementujemy i dostosujemy Google Analytics 4, Consent Mode i wiele innych! Nasz analityk wykona audyt Twoich działań reklamowych i doradzi co możesz jeszcze poprawić, by skuteczniej skalować biznes w sieci.
  9. Ekspansja na rynki zagraniczne – Przeanalizujemy dla Ciebie odpowiednie kierunki ekspansji, zapewnimy tłumaczenia, dostosujemy Twoją stroną internetową i media społecznościowe, wdrożymy i będziemy realizować skuteczne kampanie reklamowe. Wesprzemy Cię w rozwoju biznesu na nowych rynkach zagranicznych!

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.