Dealavo

Dealavo to narzędzie do monitoringu cen i repricingu, które umożliwia błyskawiczną analizę cen i dostępności produktów na rynku e-commerce. Dzięki modułowi repricing, sklepy internetowe mogą automatycznie dostosować ceny do obecnej sytuacji rynkowej zgodnie z wcześniej ustalonymi regułami. Narzędzie, wykorzystując algorytmy Machine Learning, pomaga zwiększyć zyski ze sprzedaży dzięki wdrożeniu odpowiedniej strategii cenowej oraz zaoszczędzić czas na analizę rynku. Dealavo działa międzynarodowo, monitorując tysiące stron w ponad 30 krajach.

Analiza konkurencji, Narzędzie e-commerce

Warszawa

Dealavo

Usługi dostępne w ofercie firmy Dealavo

Monitorowanie cen – Monitoring Cen Dealavo pomaga sklepom internetowym w zwiększaniu zysków i dostarczaniu danych do efektywnego zarządzania cenami. Dzięki nam podejmiesz rentowne decyzje biznesowe i osiągniesz wyznaczone cele sprzedażowe, zarówno w zakresie zwiększenia ilości sprzedawanych produktów oraz zwiększeniu przychodów poprzez podniesienie marży. W Dealavo umożliwiamy monitorowanie cen na każdej platformie wskazanej przez klienta.

Automatyzacja cen (dynamiczne ceny/repricing) – to proces automatycznego ustalania cen produktów i usług na podstawie różnych czynników, takich jak warunki rynkowe, preferencje klientów i ceny konkurencji.

Dzięki automatyzacji możesz zoptymalizować swoje strategie cenowe tak, aby zapewnić klientom konkurencyjne ceny bez uszczerbku dla Twojej marży.

Algorytmy Machine Learning monitorują ceny Twojej konkurencji jednocześnie umożliwiając natychmiastową reakcję na zmiany, np. na spadek/wzrost cen  w konkurencyjnych sklepach, braki magazynowe czy aktualne oferty promocyjne.

Analiza konkurencji – możliwość śledzenia i analizowania działań konkurentów. Pomaga w podejmowaniu strategicznych decyzji cenowych skanując rynek w poszukiwaniu danych odnośnie cen podobnych lub tych samych produktów.

ROAS Booster – to usługa, która pozwala wykorzystać dane o konkurencji do optymalizacji Google Ads i zwiększania zwrotu z inwestycji na reklamę (ROAS).

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły Dealavo

  Dynamic pricing w praktyce – jak automatycznie zarządzać cenami w cross-border?

  Strategia

  W poprzednim artykule omówiliśmy dość szeroko podstawy dynamic pricingu - czym jest i jakie korzyści może przynieść w ecommerce, niezależnie od tego, czy sprzedajesz lokalnie, czy planujesz wejsć n...

  Czym są dynamiczne ceny i jak mogą Ci pomóc w sprzedaży zagranicznej?

  Strategia

  Wejście na nowe rynki wiąże się z wieloma wyzwaniami. Od wyboru odpowiedniego kanału sprzedaży, przez wybór produktów, po lokalizację oferty. Równie istotnym czynnikiem, wpływającym na powodzenie n...

  Jak ustalać ceny planując ekspansję zagraniczną?

  Strategia

  Jednym z kluczowych aspektów sprzedaży międzynarodowej w e-commerce jest odpowiednie ustalenie cen produktów. Wejście na nowe rynki oznacza konieczność uwzględnienia różnych czynników, takich jak k...