Brandly360

Brandly360 to unikalne, kompleksowe rozwiązanie do zarządzania cyfrową półką (digital shelf) dedykowane producentom i sklepom internetowym. System, wspierany przez autorskie algorytmy AI, celnie rozpoznaje te same, a także podobne funkcjonalnie produkty, dostarczając jakościowych danych, na podstawie których można podejmować trafne decyzje i budować zautomatyzowane strategie promocyjne i pricingowe.

Analiza konkurencji, Analiza potencjału sprzedażowego, Marketing, Narzędzie e-commerce, Zarządzanie opiniami

Poznań

Brandly360

Produkt dostarcza rozwiązań analizujących rozmaite aspekty cyfrowej półki, na którą składają się m.in.: monitoring cen i dostępności produktów, dynamic pricing (automatyzacja cen), jakość treści związanej z produktem w e-commerce, ocena sentymentu i poszczególnych opinii o produktach. Rozwiązanie weryfikuje także działania promocyjne marki i jej konkurentów w sklepach internetowych, umożliwiając najbardziej efektywne pozycjonowanie w obszarze digital shelf. Celem Brandly360 jest nieustanne dostarczanie klientom danych najwyższej jakości, które pomogą im podejmować właściwe decyzje biznesowe.

Usługi dostępne w ofercie Brandly360

Monitoring Digital Shelf (cyfrowej półki)

Odkryj moc analizy danych w czasie rzeczywistym, od monitorowania banerów i promocji po weryfikację opisów produktów.

Monitoring Cen i Dostępności

Zarządzaj skutecznie ceną, aby zmaksymalizować marżę! Wykorzystaj naszą wiedzę i know-how w obszarze strategii cenowych jako rzeczywiste wsparcie w rozwój Twojej firmy. Automatyzuj ceny w oparciu o Dynamic Pricing, analizując sprzedaż ze wsparciem AI i ML.

Monitoring akcji promocyjnych

Nasze narzędzie umożliwia kompleksowe śledzenie promocji własnych, jak i działań konkurencji w różnych kanałach. Analizuj trendy i ulepsz marketing produktów, bazując na twardych danych.

Widoczność marki

Inteligentne algorytmy uczenia maszynowego i sztuczna inteligencja wspierają proces analizy w obszarze pozycjonowania produktów, cen, dostępności i promocji w całej sieci dystrybucji. Wykorzystaj precyzyjne dane.