Trusted Shops

Trusted Shops to znana w całej Europie marka, której misją jest uczynienie zakupów w sieci bezpiecznymi dla klientów. Nasze rozwiązania - od znanego na ponad 15 rynkach znaku jakości z Ochroną Kupującego, przez platformę opinii, po integrację z Google - pomagają e-sklepom zwiększyć wiarygodność, widoczność w wyszukiwarce, a co za tym idzie - konwersję i sprzedaż.
Produkty Trusted Shops dają także możliwość zadbania o reputację marki oraz rozszerzenia działalności na inne rynki. Z usług Trusted Shops skorzystało już ponad 30 tys. sklepów internetowych w Europie.

Marketing, Regulamin sklepu internetowego, Zarządzanie opiniami

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Katowice

Usługi dostępne w ofercie firmy Trusted Shops

Opinie o sklepie i o produktach – dzięki autentycznym, wiarygodnym opiniom prawdziwych klientów zwiększasz swoją autentyczność w oczach innych potencjalnych kupujących, a zgodność z dyrektywą Omnibus daje Ci pewność, że spełniasz aktualne wymogi prawne.

Znak jakości z Ochroną Kupującego – rozpoznawalny w całej Europie znak jakości jest synonimem bezpiecznych zakupów w internecie, zaś dzięki Ochronie Kupującego Twoi klienci wiedzą, że mogą robić zakupy bez ryzyka finansowego – ich transakcje są zabezpieczane do kwoty 10 tys. zł.

Integracja z Google – Trusted Shops, jako jeden z nielicznych partnerów Google w Polsce, oferuje wyświetlanie gwiazdek oceny w Google Ads, Google Shopping oraz w wynikach organicznych. Dzięki temu wyróżniasz się na tle konkurencji i od razu pokazujesz, że Twój sklep charakteryzuje wysoka jakość usług i doskonałe produkty, a także zmniejszasz koszt reklam w wyszukiwarce.

Pakiety prawne – dzięki produktom prawnym Trusted Shops oraz dostępowi do wiedzy naszych ekspertów trzymasz rękę na pulsie i masz pewność, że Twój sklep jest zgodny z obowiązującymi przepisami – zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.

Menedżer Wizerunku – jedno narzędzie umożliwiające zarządzanie opiniami z trzech popularnych platform: Trusted Shops, Trustpilot i Profilu Firmy w Google.

Smart Review Assistant – potencjalni klienci czytają nie tylko opinie innych, lecz także odpowiedzi sklepu. Dzięki opartemu o sztuczną inteligencję narzędziu Trusted Shops oszczędzasz czas poświęcany na to zadanie i dbasz o wysoką jakość odpowiedzi na opinie.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.