Shumee

Oferujemy kompleksowe rozwiązania technologiczne, serwisowe i logistyczne.
Są one dedykowane europejskim producentom i dystrybutorom, którzy chcą sprawnie rozpocząć sprzedaż online na rynkach europejskich i dotrzeć do kilkuset milionów klientów w lokalnym kontekście kulturowym i biznesowych, tj. wielojęzycznie oraz poprzez lokalne platformy, formy płatności oraz dostawy. Wspieramy firmy w ramach całego łańcucha wartości e-commerce.

Dropshipping, Integracje e-commerce, Obsługa sprzedaży – inne marketplace, Obsługa sprzedaży na Amazon, Obsługa sprzedaży na Emag, Platforma e-commerce

Łódź

Produkty i usługi dostępne w ofercie Shumee

Nasz serwis to nie tylko narzędzie, to także partner i doradca, który pomaga Ci rozwijać i optymalizować swoją działalność w dynamicznie zmieniającym się świecie e-commerce. Shumee tworzy zespół doświadczonych managerów, którzy oferują swój know-how firmom, aby pomóc im w efektywnym i szybkim rozwoju cross-border e-commerce. Połączyliśmy wieloletnie doświadczenie i wysokiej jakości Zespół, znajomość pełnego łańcucha wartości europejskiego rynku e-commerce oraz umiejętność analizowania danych.

Umożliwiamy sprzedaż produktów online w modelu cross-border na 20 rynkach europejskich. Działamy poprzez 20 największych europejskich platform typu marketplace.

Pracujemy z ponad 200 małymi i dużymi producentami i dystrybutorami produktów z Europy i Azji, takimi jak m.in.: PEPCO, Black Red White, Forte, Homla, Duka, Miloo, Beliani, Top Secret, Textilmarket, Fernity, TIM, BigBuy, Dropship Specialist, Manilla by Anter, Jarstol czy Vivaldi Meble.

Dostarczamy produkty naszych partnerów dzięki własnej sieci magazynów typu cross-dock oraz współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi i logistycznymi, takimi jak: DPD, GLS, InPost, Orlen Paczka, Olza Logistics, X-press couriers, Meest czy Jadę Zabiorę.

Świadczone usługi:

 • Rejestracja kont sprzedawcy na ponad dwudziestu platformach.
 • Technologia do integracji z platformami sprzedażowymi.
 • Przygotowanie strategii sprzedaży – pełne wsparcie account managera przy wyborze rynków, platform i przygotowaniu strategii cenowej oraz opieka dedykowanego doradcy.
 • Analityka sprzedaży.
 • Tłumaczenia nazw, opisów i parametrów produktów.
 • Automatyczne wystawianie produktów, aktualizacja cen i stanów magazynowych.
 • Obsługa zamówień w jednym systemie CRM lub import zamówień poprzez API.
 • Wielojęzyczna obsługa Klientów.
 • Zoptymalizowana logistyka dostaw w modelu cross border z wykorzystaniem specjalnie przystosowanych magazynów typu cross-dock – dostosowaną do wymagań takich platform jak Alza czy Mall oraz realizacji zamówień za pobraniem (CoD).
 • Logistyka magazynowa – pełny zakres fulfilment jako opcja współpracy.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły Shumee

  ManoMano

  ManoMano – sprzedawaj artykuły DIY na 5 rynkach jednocześnie

  Sprzedaż na marketplace

  Witaj w świecie DIY! Artykuł, który właśnie zaczynasz czytać, zabierze Cię w podróż po francuskim marketplace ManoMano, gdzie Do It Yourself przekształca się w biznesową możliwość. Odkryj, dlaczego...

  Big Bang, czyli Wielki Wybuch – poznaj słoweński marketplace z potencjałem

  Sprzedaż na marketplace

  Tytułowy marketplace Big Bang zwraca uwagę swoją chwytliwą nazwą, którą Tłumacz Google na polski tłumaczy jako wielki wybuch. Na szczęście platforma nie ma nic wspólnego z materiałami wybuchowymi, ...

  Skroutz – grecki marketplace, który powinieneś poznać!

  Sprzedaż na marketplace

  Grecja – region z bogatą historią sięgającą starożytności oraz z urokliwymi wyspami, stanowi często wybierany przez Polaków wakacyjny kierunek. Zupełnie odwrotnie niż w przypadku sprzedaży internet...