M.B.B. Logistics

Usługi M.B.B. Logistics to kompleksowe narzędzie dla e-commerce i wynik doświadczenia gromadzonego wspólnie z naszymi klientami. Od 2010 roku wspomagamy naszymi procesami biznesy w ekspansji zagranicznej oraz płynnym procesowaniu zamówień.

Dostawa zamówień, Fulfillment, Magazynowanie, Obsługa zwrotów
M.B.B. Logistics

Dzięki lokalizacji przy granicy polsko-niemieckiej, mamy możliwość dostawy do odbiorcy końcowego w 24h na terenie Polski i Niemiec oraz do 48 na terenie UE – zapewniając najlepsze ceny i warunki dostaw dla każdego z partnerów. Zautomatyzowane magazyny wysokiej klasy (w tym certyfikat EKO – BREEAM) zapewniają bezbłędny poziom realizacji oraz krótki czas wykonania zamówienia.

Produkty i usługi dostępne w ofercie M.B.B. Logistics

 • e-commerce fulfillment – to kompletna obsługa za pomocą procesów logistycznych: od przyjęcia towarów, przez magazynowanie, pakowanie, do wysyłki czy obsługę zwrotów. Obsługujemy klientów z wielu branż oraz krajów, zapewniając im pełną skalowalność i dostosowując nasze procesy do wymagań odbiorców końcowych czy marketplace’ów (w tym FBA). 
 • Automatyzacja – zapewnia integrację systemu OMS z najpopularniejszymi marketplace’ami, sklepami czy integratorami, umożliwiając płynną finalizację zamówień. Połączenie pomiędzy naszym OMS, i WMS pozawala na monitoring procesu realizacji zamówienia, stanów magazynowych, przyjęcia towaru czy śledzenia przesyłki. Po realizacji zamówienia, informacje takie jak numer listu przewozowego czy status mogą zostać pobrane do Twojego sklepu.
 • Lokalizacjapowierzchnie magazynowe klasy A+ zlokalizowane w pobliżu granicy polsko-niemieckiej, zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo, jakość procesów i ekologię (certyfikat BREEAM very good). Nasze położenie zapewnia nam, jako jedynym w Polsce uzyskanie cen i warunków świadczenia usług dla lokalnych klientów od przewoźników z Polski oraz Niemiec.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły M.B.B. Logistics

  Ograniczenia w przesyłkach zagranicznych – czego nie wysyłać i jakie dokumenty przygotować?

  Logistyka

  Jeśli zarządzasz sklepem internetowym i planujesz sprzedaż na nowym rynku zagranicznym, nie możesz pominąć istotnej kwestii związanej z logistyką, czyli obostrzeń dotyczących transportu drogowego. ...

  Magazyn w Polsce czy za granicą – co wybrać przy sprzedaży cross-border?

  Logistyka

  Jednym z ważniejszych etapów budowania strategii w ekspansji zagranicznej i kosztów stałych jest magazynowanie towarów oraz związane z nimi procesy logistyczne. Czy posiadając magazyn w Polsce jest...

  Logistyka kontraktowa

  Jak logistyka kontraktowa wspiera sprzedaż cross-border?

  Logistyka

  Otwierając się na nowe rynki należy zaplanować sposób działania dedykowany pod wybrany kierunek, tak aby spełniać wymagania obecnego tam klienta. Koszt przesyłki, czas dostawy czy szybkość realizac...