Fast White Cat

Fast White Cat to zespół profesjonalistów specjalizujących się w tworzeniu sklepów internetowych i platform online opartych o najbardziej wydajne, nowoczesne rozwiązania. Współpracując z nami, otrzymujesz nie tylko sklep internetowy, ale kompleksowe wsparcie w jego utrzymaniu i doradztwo na każdym etapie projektu. Nasze rozwiązania są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, a nasze doradztwo technologiczne pomoże Ci osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w e-biznesie.  

Integracje e-commerce, Platforma e-commerce

Wrocław

Usługi dostępne w ofercie Fast White Cat

  • Wdrożenia platform sprzedażowych (B2C)

Technologie, na których pracujemy (m.in. Magento), oferują niezrównane możliwości w zakresie projektowania, tworzenia i wdrażania e-sklepów. Dzieje się tak dzięki funkcjonalnościom, które są niezwykle przydatne dla firm e-commerce oraz platformom i charakteryzują się nieograniczonymi możliwościami rozwoju. Na szczęście wiele lat temu, kiedy system był jeszcze na bardzo wczesnym etapie, postanowiliśmy przyjrzeć mu się bliżej i poznać wszystkie jego tajniki. W ten sposób staliśmy się jednym z najbardziej cenionych czarodziejów Magento na polskim rynku.

  • Utrzymanie e-platform i zwiększanie ich wydajności

Mamy w portfolio wieloletnie współprace z dużymi brandami, które dziś osiągają sprzedaż na poziomie nawet 300 000 zamówień miesięcznie. Dlaczego nasi Partnerzy osiągają tak wysokie wyniki? Bo dla nas wdrożenie to dopiero początek współpracy – prowadzimy także usługi utrzymania i rozwoju e-sklepów, odpowiadając na potrzeby rynku i pracując na najnowocześniejszych technologiach, by platformy naszych Partnerów jak najlepiej funkcjonowały.

  • Wdrożenie platform B2B

Jako e-commerce software house tworzymy nie tylko e-sklepy, ale także systemy B2B, dostosowane do indywidualnych wymagań, umożliwiające kompleksową obsługę zamówień wewnętrznych. To rozwiązanie dedykowane jest głównie firmom, które współpracują z zamkniętą grupą kontrahentów.

  • Integracje z systemami zewnętrznymi

Dostosowujemy sklep do indywidualnych wymagań i integrujemy go z innymi systemami. Wykonujemy na przykład integrację sklepu z Pimcore, Akeneo czy  system do integracji wszystkich sklepów marki z firmami kurierskimi – i wiele więcej!

  • Wdrażanie technologii Headless i PWA

PWA Studio zapewnia wszystko, czego e-commerce potrzebuje do tworzenia witryn sklepowych w modelu Headless. Daje możliwość wykorzystania funkcjonalności progresywnych aplikacji internetowych (PWA) w oparciu o Adobe Commerce lub Magento Open Source. Fast White Cat jest w ścisłej czołówce firm w Polsce wdrażających platformy w modelu Headless.

  • Doradztwo technologiczne

W Fast White Cat mamy za sobą kilkadziesiąt pomyślnych wdrożeń platform sprzedażowych dla dużych, znanych brandów. Dlatego, jako eksperci technologiczni z doświadczeniem i znajomością rynku, oferujemy także usługę doradztwa dla zewnętrznych e-biznesów, poszukujących wsparcia w obszarze szeroko pojętej technologii.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.