Expandeco

Międzynarodowy zespół Expandeco wspiera sklepy internetowe pomagając im spełniać oczekiwania zagranicznych klientów. Działamy na 18 rynkach Europy Środkowej i Zachodniej i przygotowujemy się do otwarcia kolejnych.

Analiza potencjału sprzedażowego, Lokalizacja sklepu internetowego, Obsługa klienta zagranicznego, Obsługa zwrotów, Tłumaczenia

Chorzów

expandeco

Usługi dostępne w ofercie firmy Expandeco

  • Obsługa klientów – Zapewniamy sklepom internetowym wysokiej jakości obsługę klientów przez telefon, czat, social-media oraz e-mail, prowadzoną w językach, którymi posługują się oni na co dzień.
  • Tłumaczenia i lokalizacja stron internetowych – Przygotowujemy tłumaczenia stron internetowych w taki sposób, aby klienci doskonale rozumieli ich treść i mieli do nich większe zaufanie.
  • Logistyka zwrotna – Organizujemy proces zwrotów dla sklepów internetowych na zagranicznych rynkach, po to by ich klienci mogli szybko i sprawnie odesłać towar na adres w kraju zamieszkania i w efekcie szybciej podejmowali decyzje o zakupie.
  • Zagraniczne numery telefonów – Uruchamiamy lokalne numery telefonów, na które mogą dzwonić Twoi nowi klienci.
  • Konta bankowe za granicą – Otwieramy konta bankowe w zagranicznych bankach, które ułatwiają przyjmowanie płatności za granicą i budują zaufanie do Twojego sklepu.
  • Badanie rynku – Przygotowujemy analizy rynków e-commerce ułatwiając właścicielom firm podjęcie decyzji o ekspansji i przekazując im wiedzę, dzięki której szybciej realizują postawione przed sobą cele na zagranicznych rynkach.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.