CrossBorder Logistics

Misją CrossBorder Logistics jest promowanie sprzedaży transgranicznej i realne przyczynianie się do wzrostu udziału polskich e-sklepów na rynku europejskim.
Realizujemy ją z sukcesem dostarczając naszym klientom niezbędnej wiedzy i narzędzi w zakresie logistyki dostaw i zwrotów, ale przede wszystkim poprzez redukcję jej kosztów, co skutecznie obniża bariery wejścia na nowe rynki i ułatwia skalowanie biznesu.

Cross-dock, Dostawa zamówień, Fulfillment, Integracje e-commerce, Lokalny adres, Magazynowanie, Obsługa klienta zagranicznego, Obsługa zwrotów

Warszawa

Usługi dostępne w ofercie CrossBorder Logistics

 • Ekspresowe dostawy na terenie UE – zapewniamy kompletny łańcuch logistyczny dostaw i zwrotów od odbioru przesyłki, poprzez transport do HUB-u CrossBorder Logistics, sortowanie, transport do zagranicznego operatora ostatniej mili i lokalną dostawę.
 • Platforma do zarządzania przesyłkami – nasi klienci otrzymują dostęp do jednej platformy skupiającej dziesiątki różnych usług kurierskich działających lokalnie w całej Europie.
 • Fulfillment – oferujemy lokalne usługi fulfillmentu dla e-commerce w 4 krajach UE, dzięki czemu możemy zapewnić ekspresowe dostawy 24h w większości krajów UE.
 • Obsługa zwrotów – naszym klientom udostępniamy lokalne adresy zwrotne w 13 krajach EU.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły CrossBorder Logistics

  Zwroty zamówień w cross-border e-commerce – co warto wiedzieć przygotowując się do sprzedaży zagranicznej?

  Logistyka

  Zwroty w e-commerce są nierozłącznym elementem biznesu i procesów związanych z logistyką, o które musi zadbać każdy sklep internetowy. Wraz ze wzrostem sprzedaży rośnie również ilość zwracanych zam...