Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl wprowadza innowacyjne rozwiązania w obszarze finansów, stawiając na bezpieczeństwo, szybkość i jakość transakcji. Umożliwia: wymianę 27 walut, darmowy dostęp do 20 rachunków na karcie wielowalutowej i płacenie nią w ponad 160 walutach, zlecanie przekazów pieniężnych do 30 krajów, płatności w 27 walutach w bramce Cinkciarz Pay, pożyczki w wielu walutach oraz usługi inwestycyjne wraz z indywidualnym doradztwem dla klienta. Z usług Cinkciarz.pl można korzystać poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, a także ze strony www. Poza Polską firma działa pod międzynarodowym brandem Conotoxia, udostępniając swoje usługi w USA oraz kilkudziesięciu europejskich krajach.

Integracje e-commerce, Płatności, Wymiana walut

Zielona Góra

Usługi dostępne w ofercie firmy Cinkciarz.pl

 • Karty wielowalutowe – dostępne w wersjach tradycyjnej oraz wirtualnej, do płatności w PLN oraz ponad 160 innych walutach.
 • Wymiana walut – 27 walut w ofercie z możliwością zawierania transakcji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
 • Przekazy pieniężne – możliwość wysłania pieniędzy w różnych walutach na rachunek, telefon lub e-mail.
 • Płatności – autorska bramka Cinkciarz Pay dla branży e-commerce do przyjmowania płatności online w 27 walutach. Cinkciarz.pl udostępnia gotowe moduły lub dokumentację techniczną do implementacji Cinkciarz Pay w sklepie. System cechuje bezpieczeństwo, m.in. szyfrowane połączenia, które są skonfigurowane zgodnie z aktualnymi zaleceniami IETF oraz PCI DSS. Cinkciarz Pay umożliwia przyjmowanie płatności w kilkudziesięciu metodach. Są wśród nich m.in.: BLIK, szybkie przelewy online, karty VISA i MasterCard, PayPal, Google Pay czy Apple Pay.
 • Invest & Forex – możliwość handlu z wykorzystaniem ponad 5 tys. instrumentów finansowych.
 • Pożyczki wielowalutowe – dostępne online, do wypłaty na rachunek lub kartę wielowalutową.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły Cinkciarz.pl

  Czym kierować się przy wyborze kompleksowej platformy sklepu internetowego otwierającego się na zagranicznych klientów?

  Sprzedaż przez własny sklep

  Atrakcyjna dla klienta, łatwa w obsłudze i umożliwiająca dobre pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych oraz rozwój biznesu, np. ekspansję na zagraniczne rynki – takie kryteria powinna spełnia...