Ambro Express

Wysyłasz niestandardowe przesyłki za granicę? A może planujesz rozwinąć swój biznes na rynku europejskim? Ambro Express zrealizuje kompleksową usługę dostawy do Twoich Klientów, gwarantując przy tym bezpieczeństwo oraz krótki transit-time.
Jesteśmy firmą kurierską, która specjalizuje się w przesyłkach niestandardowych, gabarytowych i dłużycowych na terenie Polski, Niemiec oraz Austrii.
Dostawy zagraniczne zawsze realizujemy w podwójnej obsadzie, oferując usługi dodatkowe takie jak: wniesienie przesyłki, rozpakowanie, montaż, odbiór niepotrzebnych mebli lub sprzętu oraz obsługę zwrotów.

Przesyłki niestandardowe to dla nas standard.

Dostawa zamówień, Fulfillment, Magazynowanie

Grupa Ambro Express od ponad 30 lat jest znana na rynku transportowo-logistycznym ze swojej niezawodności, solidności i indywidualnego podejścia do każdego z klientów. Mamy wiedzę, doświadczenie i niezbędne umiejętności, które wykorzystujemy do bezpiecznego i terminowego przewozu międzynarodowego, magazynowania i obsługi towarów oraz transportu przesyłek niestandardowych.

Sprawdź, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!

Usługi dostępne w ofercie firmy Ambro Express

  • Usługi kurierska dla towarów niestandardowych – oferujemy terminowy i niezawodny transport przesyłek niestandardowych.
  • Transport międzynarodowy – realizujemy transport drogowy całopojazdowych ładunków przestrzennych na terenie Europy i Anglii.
  • Logistyka kontraktowa – posiadamy 30 tys.m² nowoczesnej powierzchni magazynowej klasy A w centrum Polski.
  • Fulfillment dla e-commerce – realizujemy cały proces logistyczny obsługi zamówienia – od przyjęcia towaru na magazyn po jego dostawę do klienta końcowego.

Dzięki swoim kompleksowym i optymalnym rozwiązaniom logistycznym zdobyliśmy zaufanie największych producentów i sklepów e-commerce.

Zapraszamy do współpracy – rozwiń swój biznes z Ambro Express!

ambro express

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.