Zaufane.pl

Zaufane.pl to zaawansowane narzędzie dla branży e-commerce, dzięki któremu wykorzystasz potencjał marketingu w 100%. Jesteśmy partnerem Google i jesteśmy zgodni z Dyrektywą Omnibus. W Zaufane.pl to Ty jesteś właścicielem opinii i masz pełną dowolność zarządzania nimi.
Współpracujemy z ponad 600 firmami w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Rumunii i Węgrzech, budując tym samym zaufanie na rynkach zagranicznych i ułatwiając wejście Twojej firmy na szerokie wody sprzedaży cross-border. Siedziba Zaufane.pl mieście się w Polsce, natomiast mamy również międzynarodowe oddziały.

Marketing, Zarządzanie opiniami

Rzeszów, oddziały – Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry

Dzięki pozyskiwaniu, zarządzaniu i publikowaniu transakcyjnych opinii o Twoich produktach i Twojej firmie możesz zwiększyć sprzedaż nawet o 15%. Nasze narzędzie w najefektywniejszy sposób zbiera recenzje dla Twojego sklepu (produktowe oraz u sprzedawcy) i wyświetla je również jako „złote gwiazdki” w Twoich produktowych i tekstowych reklamach w Google czy w Microsoft Ads oraz w wynikach organicznych. Przekłada się to bezpośrednio na zwiększenie klikalności w Twoje linki organiczne i reklamy, zmniejszenie kosztów reklam w przeglądarce oraz zwiększenie zaufania do Twojego biznesu.

Jako autoryzowany i oficjalny polski partner Google w zakresie pozyskiwania opinii konsumentów wykorzystujemy wszystkie pozyskane opinie dla wyróżnienia „złotymi gwiazdkami” Twojego biznesu, produktów i usług nie tylko na Waszej stronie www, ale przede wszystkim w Google. Budujemy w ten sposób ogromną przewagę nad konkurencją, wzbudzamy zaufanie nowych klientów i wzmacniamy Twoje aktualne działania marketingowe.

Produkty i usługi dostępne w ofercie Zaufane.pl

 • Pozyskiwanie opinii produktowych,
 • pozyskiwanie opinii o sprzedawcy,
 • uruchomienie “złotych gwiazdek” w reklamach tekstowych oraz produktowych,
 • wzmacnianie pozytywnego wizerunku Klienta w różnych miejscach online m.in. wizytówka Google Moja Firma,
 • zarządzanie opiniami z różnych źródeł,
 • widgety z recenzjami produktów oraz o sprzedawcy.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły Zaufane.pl

  Social Proof – znaczenie w międzynarodowej ekspansji e-commerce

  Marketing

  Rynek e-commerce w ostatnich latach rozwija się w błyskawicznym tempie. Zakupy online stały się czymś naturalnym i powszechnym. Wiele sklepów decyduje się na ekspansję międzynarodową, szukając klie...