MakesYouLocal

Firma MakesYouLocal od ponad 12 lat pomaga sklepom internetowym rozszerzać działalność na rynkach zagranicznych i z powodzeniem na nich sprzedawać. Doradzają we wstępnych decyzjach strategicznych, przeprowadzają przez proces tzw. lokalizacji, a także pomagają w codziennych operacjach. Głównym obszarem działaności MakesYouLocal jest lokalna obsługa klienta, tłumaczenia, zarządzaniem sklepem oraz lokalny marketing z naciskiem na wzrost i rentowność.

Analiza konkurencji, Analiza potencjału sprzedażowego, Copywriting / content, Lokalizacja sklepu internetowego, Lokalny adres, Lokalny numer telefonu, Marketing, Obsługa klienta zagranicznego, Obsługa zwrotów, Regulamin sklepu internetowego, Reklama social media, SEO, Tłumaczenia

Kopenhaga, Wilno, Brno, Berlin, Gdańsk, Wrocław

Biura firmy MakesYouLocal znajdują się w Kopenhadze, Wilnie, Berlinie, oraz Brnie, skąd obsługują 16 europejskich rynków. Działania firmy polegają przede wszystkim na pomocy lokalnym sklepom internetowym w ekspansji zagranicznej, poprzez pomoc w wyborze najlepszego rynku ekspansji, dostosowanie sklepu do lokalnej kultury e-commerce (lokalizację), pomoc w nawiązaniu współpracy z lokalnymi partnerami, lokalną promocję oraz prowadzenie lokalnej obsługi klienta.

Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego i zastanawiasz się nad ekspansją zagraniczną, nasza firma z przyjemnością pomoże Ci w uruchomieniu lokalnej obsługi klienta, co z pewnością przyczyni się do osiągnięcia sukcesu na nowych rynkach. Nasze doświadczenie i zaangażowanie są gwarancją efektywnej ekspansji oraz utrzymania pozytywnego wizerunku marki na skalę globalną.

Produkty i usługi dostępne w ofercie MakesYouLocal

MakesYouLocal zajmuje się:

 • Tłumaczeniami.
 • Przygotowaniem regulaminów oraz dokumentów prawnych dostosowanymi do lokalnych warunków.
 • Lokalną obsługą klienta.
 • Dostarczeniem lokalnych danych kontaktowych takich jak lokalny numer telefonu i adres.
 • Analizą rynku pod kątem konkurencji.
 • Pomocą w znalezieniu lokalnych partnerów.
 • Audytami strony.
 • Prowadzeniem mediów społecznościowych oraz promocją na lokalnym rynku.

Zainteresowała Cię oferta tej firmy?

Poprzez naszą platformę masz możliwość przesłania swojego zapytania o współpracę bezpośrednio do jej przedstawicieli!

W tym celu użyj poniższego formularza kontaktowego.

  Przeczytaj artykuły MakesYouLocal

  lokalna obsługa klienta

  Lokalna obsługa klienta, czyli jeden z najważniejszy elementów w ekspansji zagranicznej

  Sprzedaż przez własny sklep

  Aby odnieść sukces w handlu międzynarodowym, musisz zabłysnąć na wielu obszarach. Wymaga to posiadania rodzimej kadry, zrozumienia kulturowego i wiedzy lokalnych specjalistów e-commerce.

  lokalizacja sklepu

  Jakie obszary należy uwzględnić podczas lokalizacji sklepu internetowego?

  Sprzedaż przez własny sklep

  Uruchomienie e-sklepu w kolejnym państwie może wydawać się przytłaczające i trudno jest zaplanować działania, od których powinno się zacząć. Jednak korzystając z profesjonalnej pomocy lokalizacja m...